• שקד מטבחים יפים

השלבים בשיפוץ מטבח

Updated: Mar 12, 2019

הי לכם,

אם אנחנו נפגשים כאן, כנראה שגם אתם רוצים להחליף או לשדרג את המטבח. הגעתם למקום הנכון כי מטבחים זאת המומחיות שלנו, זאת הצורה שאנחנו חיים, זה המקצוע שלנו. אחרי שצברנו קילומטרז' מטורף בתחום, כל אחת מאיתנו הפכה להיות מעצבת-פסיכולוגית. אנחנו יודעות כמה פרויקט שיפוץ עלול להיות מלחיץ ומעייף. התפקיד שלנו, פרט לעיצובים מדויקים, הוא לקחת אתכם ואתכן יד ביד ולצאת למסע, שבו תוכלו ליהנות ולהתרגש. והתוצאות? הן ידברו כבר בעד עצמן!

אז אם אתם תוהים, איך נראה תהליך עיצוב מטבח, ריכזנו עבורכם את השלבים שעומדים בפניכם עד שתוכלו להוציא מנות לתפארת האינסטוש.שלב ראשון – היכרות ראשונית

לאחר שיחה טלפונית קצרה לתיאום צרכים ראשוניים, אחת המעצבות שלנו תגיע אליכם הביתה (אפשר גם לבחור להיפגש בבית קפה אם אתם מעדיפים), לפגישה שבמסגרתה המעצבת תאסוף מידע רלוונטי עליכם, ועל ההרגלים שלכם; האם אתם מרבים לארח? האם אתן כוכבות בקבוצת פייסבוק אימהות משקיעות? האם אתם חולמים להיות המאסטר שף הבא? ואולי אתם מאלו שמבשלים בזוג?

המעצבת תברר מהי השפה שהמטבח שלכם צריך לדבר, ומהו האופי והסגנון שהוא יקרין על שאר חלקי הבית.

שלב שני – התכניות

ברשותכם, נכוון את הזרקור אלינו. כי עכשיו אנחנו לוקחות את החומרים שאספנו בפגישה, מכניסות לסיר גדול, מערבבות, בוחשות ומוסיפות עוד תבלינים לדייק את הטעם. ולבסוף, כשהקדירה שלנו מוכנה אנחנו מגישות לכם אותה, בצורה של תכניות מפורטות והדמיות להמחשה. אל דאגה, התכניות שלנו פשוטות להבנה, ולא ישלחו אתכם להוציא תואר באדריכלות. לאחר שהתכניות עברו את כל ההערות וההארות, אפשר להתקדם לאחד מהחלקים הכיפיים של השיפוץ.

שלב שלישי – בחירת אקססוריז משלימים

זוכרים איך הרגשתם כילדים בחנות צעצועים? שהעיניים שלכם התבלבלו מהמבחר? שהנשימה שלכם נעתקה מרוב התרגשות? אנחנו שמחות לבשר לכם שההרגשה הנעימה הולכת לחזור שוב. ובענק! כי עולם המטבחים טומן בחובו מבחר בלתי מוגבל של כיורים, ברזים, חיפויים, שיש, תאורה ועוד. וכל בחירה שלכם תשפיע על המראה הסופי של המטבח. זוכרים בתחילת הפוסט שהבטחנו לכם, שאתם לא לבד? ובכן התכוונו גם לשלב הזה, כיוון שאנחנו נלווה אתכם בבחירת כל האקססוריז הנחוצים למטבח, ונעזור לכם להגיע להחלטה הכי טובה.שלב רביעי – בואו של הד'גיי

המודד כבר היה בבית, ולקחו את המידות המדויקות. המעצבות תיאמו לוח זמנים עם כל הספקים הרלוונטיים שמהם רכשתם אביזרים משלימים. אפשר להתחיל. הרכבה ראשונה של מטבח אורכת בממוצע יום עבודה, אחרי ההתקנה הראשונית יגיע איש השיש למדידה. לאחר כשבוע ניתן יהיה להתקין את השיש, הקרמיקות, החיפויים ועוד. אחרי שהשיש והחיפויים מותקנים ניתן לתאם התקנה שניה שבה אנחנו דואגות שיסתיימו כל הפינישים האחרונים והכל יהיה מושלם.

טוב, עכשיו אתם חייבים להודות שזה לא נשמע מפחיד. זה גם ממש לא נשמע קשה. אז למה אתם מחכים? אנחנו יודעים שאתם ממהרים, אין לנו צורך בארוחה שלמה. תכינו כוס קפה, ואנחנו אצלכם במטבח.

055-555-555


שקד בית למטבחים יפים   2019 by סטודיו אפ| אסטרטגיה שיווקית - רינת בורג