:: למה אנחנו? ::

כן, אנחנו יודעים. מהרגע שהחלטתם לחדש את המטבח, האינטרנט שלכם מלא במודעות למטבחים ומעצבי פנים שישמחו לעשות זאת עבורכם. ההיצע עצום, וכולם טובים. טובים מאוד. אז אם כך, מה היתרון של שקד בית למטבחים יפים? ובכן, יש לכך כמה תשובות:

לאחר שנים רבות בתחום, יצרנו קונספט חדשני שבמסגרתו וויתרנו על אולם תצוגה המייקר לכם את מחיר המטבח.

 

 

 

 

במקום זאת, ניפגש אתכם בבית שלכם, ונתכנן מטבח שיתכתב באופן הרמוני ושלם עם כל חלקי הבית, וכן נלווה אתכם בבחירת הצבעים והטקסטורות, אתם תחשפו למגוון עצום של חומרים, מהעדכניים והמובילים בשוק. ותקבלו מטבח עליו חלמתם ושישרת אתכם ברמה הגבוהה ביותר.

האינטרס שלנו בשקד בית למטבחים יפים לא מונע מכך שתרכשו רכיבים יקרים למטבח, שינפחו את המחיר הסופי. המשימה שעומדת לנגד עיננו היא לעצב את המטבח האולטימטיבי עבורכם, שיתאים לאורח החיים שאתם מנהלים ולאופי שלכם.

אנחנו נפקח על הפרויקט!

נוריד מכם את הלחץ והאתגרים הכרוכים בכך.

בזכות המערכת הממוחשבת והמתקדמת שלנו, אנחנו מייצרים עבורכם מטבחים מאוד, אבל מאוד מדויקים. כל זאת בזמן מהיר וללא טעויות. בשקד בית למטבחים יפים אתם נפגשים עם מעצבות פנים מנוסות וותיקות שמומחיות בתכנון ועיצוב מטבחים ולא עם אנשי מכירות.

במידת הצורך, נוכל להמליץ לכם על בעלי מקצוע מתאימים שמספקים שירות יעיל, איכותי במחיר הוגן. בשורה התחתונה מדובר על חסכון משמעותי בזמן, כסף ועצבים מיותרים.

נלווה אתכם מתחילת הפרויקט ועד סופו. החל מעיצוב ותכנון המטבח, דרך בחירת כל האלמנטים הנחוצים (שיש, חיפויים, גופי התאורה, כיור ועוד), ועד פיקוח על ההתקנה והמוצר הסופי.

אנחנו בשקד בית למטבחים יפים, לא מוכרים. אנחנו מתכננים ומעצבים מטבחים שהם דרך חיים.

לפרטים נוספים וייעוץ,

התקשרו אלינו: 054-769-0205

  • Facebook - Black Circle

שקד בית למטבחים יפים   2019 by סטודיו אפ| אסטרטגיה שיווקית - רינת בורג